Sportowe portfele materiałowe Puma

( ilość produktów: 5 )

Portfele sportowe są jednocześnie niewielkie i bardzo wygodne w użytkowaniu. Liczne przegródki i kieszenie pozwalają na odpowiednie zorganizowanie kart, banknotów czy monet. Oprócz bogatego zestawu przegródek na karty portfele powinny posiadać wygodną kieszeń na banknoty i przegródkę na bilon. Dodatkowym urozmaiceniem będzie miejsce na zdjęcie lub ważny dokument, który posiadacz musi często pokazywać. Dzięki temu będzie miał możliwość szybkiej reakcji bez konieczności wyciągania potrzebnego dokumentu.

Markowe portfele dostępne w naszej ofercie to modele znane i cenione przez popularnych producentów i ich klientów, dlatego utrzymują najwyższe standardy użytkowania. Portfele Puma cechują się prostym designem, co wpływa na ich funkcjonalność. Są kompaktowe, dzięki czemu zmieszczą się w każdej kieszeni, a zastosowanie materiałów wysokiej jakości sprawia, że pieniądze oraz dokumenty są bezpieczne.

Firmowe portfele świetnie prezentują się w zestawieniu ze stylem sportowym i casualowym. Mocny rzep, wodoodporny materiał i designerskie logo sprawia, że portfele doskonale się prezentują.

pixel